ubezpieczenia-grupoweZapewnij ochronę sobie i swoim współpracownikom

Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma jej wartością są Twoi pracownicy. Możesz zadbać o ich poczucie bezpieczeństwa, proponując grupowe ubezpieczenie na życie.

Czym jest ubezpieczenie grupowe?

To unikalne ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niemu zapewnisz sobie i swoim pracownikom ochronę o bardzo szerokim zakresie.

Co zyskujesz?

 • Możliwość ubezpieczenia już od kilku osób
  Oferujemy ochronę zdrowia i życia niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes tylko z jednym wspólnikiem, czy zatrudniasz więcej osób.
 • Wypłata świadczenia za leczenie operacyjne lub zachowawcze
  Oferuje wypłatę świadczenia za leczenie operacyjne, przeprowadzone w szpitalu (już od 1 dnia pobytu), a także za zabiegi wykonane w placówkach chirurgii jednego dnia.
 • Zwrot kosztów za leki
  Świadczenie lekowe, w ramach którego zwrócimy pieniądze za leki bez konieczności przedstawiania rachunków.
 • Wypłata w razie poważnego zachorowania
  Wypłacimy pieniądze w przypadku zachorowań (w tym m.in. udaru, zawału i nowotworu), bądź urazów w połączeniu z niezdolnością do pracy.
 • Świadczenia opiekuńcze Assistance
  Dajemy Ci wsparcie m.in. w razie potrzeby organizacji rehabilitacji, wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego, zapewnienia transportu medycznego, wizyty lekarza, zakupu leków, czy opieki nad dzieckiem.

W zakładce Kontakt znajdziesz do nas dogodne formy kontaktowe oraz prześlesz niezbędne dane do wyliczenia oferty ubezpieczenia.